
Jako každoročně proběhne i letos v naší zemi Tříkrálová sbírka, kterou organizuje Charita České republiky. I naše obce obejdou koledníci, kteří budou vybírat finanční příspěvky do úředně zapečetěných kasiček opatřených charitním logem. Doprovázet je budou vždy dospělí s průkazem vystaveným Charitou ČR.
Na návštěvu koledníků se můžete těšit tento pátek 3. ledna odpoledne nebo v sobotu 4. ledna dopoledne. Za jakýkoliv příspěvek předem děkujeme.
Svátek má Adriana


Návštěvnost:
ONLINE:0
DNES:91
TÝDEN:533
CELKEM:468852