
V roce 2025 jsme společně nasbírali úctyhodných 58 kg starých baterií.
Díky tomu, že poctivě třídíte, se do přírody nedostaly nebezpečné látky a cenné kovy mohou být znovu využity.![]()
Děkujeme, že vám na životním prostředí záleží! ![]()
Pokračujeme i v roce 2026 – své vybité baterie můžete i nadále nosit k nám do sběrného boxu, který je umístěný v budově OÚ.![]()
Svátek má Jan


Návštěvnost:
ONLINE:0
DNES:66
TÝDEN:299
CELKEM:468618